prev next
Головна Про компанію

Виробничий кооператив “Вернісаж”

 

Виробничий кооператив «Вернісаж» заснований в 1989році. Підприємство розпочинало свою діяльність з продажу запчастин та комплектуючих до зерноочисної та зернонавантажувальної техніки. Так як не кожне фермерське господарство могло купити нове якісне обладнання, фірма займалася відновленням вживаної зерночисної техніки вітчизняного та закордонного виробництва.

Завдяки багаторічній, плідній праці в галузі будівництва, реконструкцій та монтажу зерноочисних комплексів, нашим підприємством накоплений значний досвід в післязбиральній обробці зерна, що в свою чергу дозволило нам наладити виробництво зерноочисної та зерно навантажувальної техніки на власних площах. Ми постійно вдосконалюємо свою продукцію покращуючи її технічні характеристики та зменшуючи її енергозатратність. Завдяки постійному моніторингу потреб виробників сільськогосподарської продукції, наше підприємство розробляє нові види обладнання для післязбиральної обробки зерна.

Разом з тим наше підприємство продовжує виготовляти запчастини до зерноочисного обладнання інших виробників. Так в нас завжди є в наявності запчастини до такої загально розповсюдженої техніки як БЦС, ОВС-25, ЗМ-60, ЗПС-100 а також до техніки німецької марки Petkus, таких як К-527А, К-547, К-531 та інші.

ВК «Вернісаж» вже багато років є офіційним дилером ОАО «Завод ім. Фрунзе» і представляє його решетну продукцію по всій території України.